Transformacyjna podróż przez Ciało

Wszystko jest w Tobie i wszystko już jest. Jesteś źródłem i twórcą
doświadczeń życiowych – do Ciebie należy jak je przyjmujesz
i co z nimi dalej robisz. To odpowiedzialność ale i wolność
w kreowaniu siebie na nowo, bo nigdy nie kończysz tej drogi.

MA-URI® duchowa sesja pracy z ciałem przez masaż

Ten polinezyjski rytuał prowadzi do głębokiego połączenia w wewnętrznym dialogu wszystkich poziomów – ciała, emocji, umysłu i ducha – skąd możliwa jest transformacja myśli oraz uwolnienie emocji. Poprzez masaż w głębokiej relaksacji usuwam z ciała napięcie wraz z towarzyszącymi mu przekonaniami, lękiem czy kontrolą. MA-URI to przede wszystkim duchowa podróż, w której każdy sam wybiera to, co pragnie uzdrowić.

MA-URI jest metodą pracy przez ciało, która wywodzi się z polinezyjskiego systemu uzdrawiania i filozofii huny. Uzdrawianie w tym podejściu jest możliwe przez świadome wybory uczuć, postaw i przekonań, bo cała baza, wszystko czego potrzebujesz, aby dokonać zmiany i być szczęśliwą/ym jest już w Tobie. Osobistą odpowiedzialnością jest sięganie do tych zasobów, odkrywanie towarzyszącego im kontekstu i ograniczeń oraz świadome wybieranie – co postanawiam pozostawić za sobą, a z czym decyduję się wyruszyć w dalszą podróż.

Żeby takie wybory były w ogóle możliwe, potrzebujesz skontaktować się z własną, kreatywną siłą życiową potrzebną do stanięcia za sobą z całą mocą i mądrością na jaką Cię stać, żeby stwarzać własne, doskonałe życie. Czasami to jednak nie jest możliwe, bo coś Cię zatrzymuje, coś jest zasłonięte, zranione i nie możesz swobodnie nawigować swoim życiem. Stare rany, trudne wspomnienia, traumy z przeszłości, traumy naszych przodków – wszystko jest zapisane w Twoim ciele i domaga się uznania: zobaczenia i zaakceptowania tego jako cennego daru, który Cię ukształtował i stworzył unikalną, żywą istotę, która mówi 'JA JESTEM’ – i to wreszcie przynosi wyzwolenie.

Jak korzystać z MA-URI?

Ta praca służy transformacji osobistej i uzdrawianiu we wszystkich aspektach życia, które wybierzesz. Możemy pracować nad przekraczaniem trudności, nad podtrzymaniem motywacji, wytrwałości w zamierzonych celach, nad wglądami pokoleniowymi, usuwaniem emocjonalnych blokad, oczyszczaniem ciała, udrożnieniem energii życiowej, odzyskiwaniem mocy, przywołaniem obrazu z przeszłości – spektrum możliwości jest takie, jak Twoja potrzeba na dany moment. Cokolwiek jest potrzebne do oczyszczenia, zanim będziesz w stanie stanąć w swojej mocy, 'kładziemy’ na stół masażowy i poddajemy transformującej i uzdrawiającej mocy naszej wewnętrznej mądrości.

MA-URI® Healing Arts jaką ma genezę i przekaz

więcej na ten temat znajdziesz w artykule tutaj

Jak wygląda sesja?

Sesja MA-URI ma formę masażu do którego używam ciepłego oleju na nagie ciało. Części intymne zawsze są zakryte. Pracuję sekwencjami nad poszczególnymi partiami ciała, pozostałe okrywam, żeby trzymać ciepło. Stół jest podgrzewany w trakcie całej pracy. Masaż wykonuję przedramionami i dłońmi, siła nacisku dostosowana do potrzeby energetycznej danej części ciała. Czasami dotyk może być bardzo subtelny, ledwo odczuwalny. Leżąc i poddając się dotykowi używasz świadomie oddechu, który pozwala Ci przenieść uwagę na odczuwanie ciała i pomaga zejść do głębokiego rozluźnienia potrzebnego do sięgania w głąb siebie. Pracuję do wybranej muzyki, w ruchu, wykonując określoną sekwencję kroków. To taniec, który wykonujemy razem, żeby pobudzić energię do przemywania, odżywiania i przypominania Ci co jest potrzebne, żeby wróciło Twoje zdrowie. Abyś mogła/mógł robić to, czego pragniesz i cieszyła się podróżą ŻYCIA.


SESJA MA-URI 120 min
[rozmowa i praca na stole]

KOSZT – 300 zł


NIE JESTEŚ PEWNA/Y OD CZEGO ZACZĄĆ?

PRACA Z TRAUMĄ
Regulacja układu nerwowego po traumatycznych doświadczeniach

TERAPIA ZABURZEŃ JEDZENIA
Program poprawy relacji z ciałem i wychodzenia z destrukcyjnych zachowań

ROZWÓJ OSOBISTY
Krok w kierunku poznania tej części siebie, która jest najbardziej wrażliwa i autentyczna


Gift card 'Polynesian massage’

Concern for someone close to you can be expressed by taking care of a unique experience of yourself in your body, which strengthens, increases vital energy and activates mechanisms of returning to balance.
I convey this care in the touch and attention I greet each recipient on your behalf.

PRICE – 250 zł