Transformacja osobista i wzrost w obszarach,

które cenisz najbardziej: rodzina, praca, związki, zdrowie, majątek, duchowość. W prawdziwej relacji ze sobą dajemy głos wszystkiemu co brzydkie, niechciane, ukrywane – bo takie jest prawdziwe i potrzebne, żeby porzucić destrukcyjne schematy, które odciągają nas od głębokich, satysfakcjonujących relacji z drugim człowiekiem.

Czym i po co jest Circling™?

Circling to praktyka i technika relacyjna która służy osobistej transformacji i przebudzeniu. Jako narzędzie do podążania w kierunku życia w głębszej integralności ze sobą i umiejętności bycia w pogłębionej relacji z innymi. To potężne narzędzie do rozwoju osobistego i stawania się bardziej autentycznym. 

Jest to praktyka doświadczania siebie przez obecność drugiej osoby/osób (w przypadku praktyki grupowej) – i w tym lustrze, jakim jest drugi człowiek, który nas widzi, odczuwa, reaguje na nas – przyglądamy się sobie. Jest to ciągłe weryfikowanie swojego obrazu porzez relację. 

To doświadczenie bycia ze sobą i z ludźmi na bardzo dużym odsłonięciu się. W trakcie sesji komunikujemy wszystko, co jesteśmy w stanie świadomie zaobserwować w swoim wewnętrznym świecie: odczucia z ciała, emocje, myśli, wspomnienia. Dzielimy się, zatrzymujemy się na progach, na tym co trudne żeby poczuć ale i wyrazić. W tym procesie dostajemy ciągły feedback – jak odczuwanie i doświadczanie samego siebie rezonuje z innymi osobami, co u nich wywołuje, co prowokuje. Ogromna wartość tej techniki polega na tym, że mamy możliwość zaobserwować w bezpiecznych warunkach treningowych, jaki wpływ mamy na innych przez same myśli i emocje – bez względu na to, czy o nich mówimy, czy nie, to tworzy się silne pole, które na podświadomym poziomie jest ‘odczytywane’ przez układ nerwowy drugiej osoby. I z tego pola właśnie korzystamy w tej praktyce.

Co daje praktyka Circling’u?

⟶ daje Ci doświadczenie ‘bycia widzianym’, takim jak naprawdę jesteś. Kiedy jesteś widziana/y ze swoimi wyjątkowymi darami i wewnętrznym pięknem oraz częściami ciemnych stron, które zwykle ukrywasz – to jest moment wielkiej ulgi i radości bycia sobą

⟶ ujawnia twoje ‘zaślepienia’ – niespójności między tym, kim myślisz, że jesteś, a tym, jak naprawdę się pokazujesz. To często są miejsca, z których odrzucamy miłość i bycie w prawdziwym kontakcie z inną osobą. Odkrycie tych miejsc daje dostęp do darów jakie niesie dobra relacja

⟶ otwiera Cię na doświadczanie życia i jego przepływu, w świadomej obecności w momencie teraz, przy dynamicznym doświadczaniu relacji z innymi. To ‘medytacja relacyjna’

⟶ uczy tworzyć głębokie i znaczące połączenia między ludźmi. Circling nie tylko wzmacnia więzi między uczestnikami praktyki, ale podnosi poprzeczkę intymności i więzi, której doświadczasz w każdej interakcji i relacji w swoim życiu – od bliskich, klientów, nieznajomych na ulicy

⟶ szkoli Cię w sztuce autentycznego nawiązywania relacji, w której widzisz naprawdę drugiego człowieka i doceniasz go, jesteś ciekawy jak wygląda świat widziany jego oczami. Umiejętności te zwiększą twoją zdolność do wnoszenia prawdy i autentyczności do każdego związku w twoim życiu

⟶ ułatwia głęboką przemianę i rozwój osobisty, który następuje naturalnie przez wglądy i połączenia dostępne podczas praktyki.

Co jest potrzebne do tej praktyki?

Circling jest metodą pracy wymagającą gotowości do wejścia w intymną, szczerą relację ze sobą, także na poziomie ciała. Otwartość na rozmowę, dzielenie się, wczuwanie w odczucia ciała i akceptowanie wszystkich emocji, które się pojawiają. Także pełna odpowiedzialność za swoje doznania i nie obwinianie nikogo za nie. W tej pracy nie ma jakiegoś naczelnego schematu, a cel czy intencja spotkań musi ustąpić czasami temu, co już jest obecne i co się wydarza Tu i Teraz pomiędzy nami. 

Jakie cele i tematy możemy rozpracowywać?

Praktyka Circling może mieć charakter swobodnego podążania za momentum i tym, co się wydarza na bieżąco. Może mieć charakter coachingowy, gdzie ustalamy tematy i cele, do jakich będziemy wspólnie dążyć. Zakres tematów jest bardzo szeroki, na przykład:

⟶ rozwijanie poczucia celu
⟶ kontakt z wewnętrzną kreatywnością
⟶ eksplorowanie kierunków w życiu zawodowym i osobistym
⟶ uzyskanie dostępu do stanów emocjonalnych leżących u podstaw uzależnień i przewlekłych schorzeń fizycznych
⟶ wprowadzanie większej intymności do związków
⟶ odkrywanie głębszych jakości męskich/kobiecych
⟶ kultywowanie połączenia z samym sobą poprzez słuchanie mądrości ciała
⟶ praca z ranami
⟶ praca ze stratą i transformowanie jej
⟶ wspieranie strategii przetrwania
⟶ uziemienie i obecność

⟶ więcej informacji znajdziesz na stronie Circling Europe

Zaangażowanie w Twoją transformację

W pracy indywidualnej trzymamy się takiego trybu, który jest optymalny dla Ciebie – możemy rozłożyć współpracę na okres 2-4 miesięcy, lub spotykać się w bloku 4-6 sesji. Ważne jest, żebyś miała/ł poczucie, że tworzymy silny kontener dla Twojego rozwoju. Pracuję online i stacjonarnie.

Praca z grupami

Prowadzę grupy zamknięte i otwarte, które mają charakter cykliczny. Bieżące spotkania są ogłaszane na na stronie:

Warsztaty

Jeśli zastanawiasz się czy możemy razem stworzyć relację,
w której Twoje życie osobiste lub zawodowe zyska nowy wymiar, zadzwoń i porozmawiajmy

SESJA indywidualna Circling™
stacjonarnie lub online
Trwa 60 min

KOSZT – 200 zł
PAKIET 4 SESJI – 700 zł


NIE JESTEŚ PEWNA/Y OD CZEGO ZACZĄĆ?

KONFLIKT W RELACJACH
Warsztat rozpoznawania swoich emocji i schematów działania w gorących momentach relacji

ROZWÓJ ZAWODOWY Uruchomienie procesów kreatywnych daje nieoczekiwane rezultaty i odświeżenie pozycji zawodowej

MA-URI
Połączenie ze sobą i uzdrawianie na wszystkich poziomach